» Wyprawka

WYPRAWKA

Drodzy Rodzice!

Aby zapewnić komfortowy pobyt dziecka w przedszkolu, pamiętajcie o zapewnieniu Przedszkolaczkowi 3 kompletów rzeczy na zmianę (dostosowanych oczywiście do pory roku i panujących warunków atmosferycznych):

• w okresie zimowym – rajstopy, spodnie/getry i bluzki z długimi rękawami, majtki, czapka, szalik, rękawiczki, ewentualnie nieprzemakalną odzież na śnieżne wyprawy:),
  • w okresie wiosennym i jesiennym – rajstopy, spodnie/getry i bluzki z długimi rękawami, majtki, preferowane kaloszki 😊, nakrycie głowy, ew. coś pod szyję,
  • w lecie – spódniczki, krótkie spodenki, bluzki z krótkim rękawkiem, sandały/adidaski oraz (obowiązkowo!) krem z filtrem i czapeczka z daszkiem/kapelusz.

Dodatkowo należy pamiętać o obuwiu zmiennym do przedszkola oraz o pidżamce dla dzieci w wieku 2,5 – 3 lat.

Pozostałe niezbędne rzeczy Przedszkole zakupuje na własny koszt.