» Urodzinki Naszych Przedszkolaków

URODZINKI

Urodziny w Dobrym Przedszkolu zapamięta każdy przedszkolak!

Dzień urodzin dla każdego dziecka jest dniem szczególnie ważnym… Jest to „Jego święto”.

Właśnie wówczas, w tym dniu, znajduje się w centrum uwagi. Jest najważniejszy, a inni zastanawiają się w jaki sposób mogą mu sprawić radość i przyjemność. Dzień ten stanowi symbol jego narodzin i przyjścia na świat.

Urodziny w Dobrym Przedszkolu to jedyna w swoim rodzaju wyprawa w świat przygody, która na długo pozostaje w pamięci dzieci, a w szczególności jubilata. To bardzo ważne wydarzenie pełne niespodzianek i niezapomnianych przeżyć.

Dlatego w naszym przedszkolu świętujemy urodziny każdego dziecka!

W dniu, kiedy nasz podopieczny obchodzi urodziny, otrzymuje od przedszkola Tort  Galaretkowaty ze świeczkami, ustrojoną w serpentyny salę, koledzy i koleżanki z grupy wiekowej otrzymują czapeczki, gwizdałki i składają solenizantce/owi życzenia, a cała zabawa trwa około 60 minut.

Fotoreportaż zawsze zamieszczamy na naszej stronie facebook, aby Rodzice mogli powspominać te chwile raz jeszcze z dziećmi w domu 🙂