» Plac zabaw i teren rekreacyjny

PLAC ZABAW I TEREN REKREACYJNY

Atrakcją naszego przedszkola dla dzieci w różnym wieku jest między innymi plac zabaw na którym znajdują się zjeżdżalnie, huśtawki, piaskownica oraz konstrukcja do wspinania. Dzieci podczas ładnej pogody bardzo lubią z niego korzystać. W okresie letnim na palcu zabaw pojawia się basen, dzieci mogą popluskać się, ochłodzić w wodzie pod okiem opiekunów.

Posiadamy również namiot w którym odbywają się zajęcia plastyczne oraz organizowane są tam dla dzieci różne gry i zabawy. Przedszkolaki posiadają także swój własny warzywnik, który same uprawiają i dzięki temu uczą się rozpoznawać różne rodzaje warzyw. Prowadzenie warzywnika sprawia dzieciom ogromną radość i satysfakcję.

Cały teren dookoła przedszkola jest ogrodzony i zabezpieczony, aby każde dziecko bez przeszkód mogło bezpiecznie spędzić swój czas w naszym przedszkolu.