WYCIECZKI

W ramach planowanej pracy dydaktyczno – wychowawczej na kolejny rok szkolny staramy się zaproponować dzieciom atrakcyjną ofertę wycieczek fakultatywnych. W wyborze ciekawych miejsc kierujemy się atrakcyjnością położenia, historii, ofertą obiektów. Uwzględniamy wiek naszych dzieci, ich sprawność fizyczną oraz zainteresowania.

W bieżącym roku szkolnym oprócz stałych tematycznych wycieczek do parku, na łąkę, do lasu, spacerów po najbliższej okolicy w różnych porach roku, proponujemy kilka ciekawych miejsc.

Zależy nam bardzo na rozbudzaniu w naszych pociechach ciekawości świata /Planetarium/, ludzi i zwierząt, ukształtowania w ich świadomości takich wartości jak: opiekuńczość, szacunek , troska i wrażliwość na los innych, w tym zwierząt/Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt OTOZ Animals Dąbrówka/.

Pragniemy zaproponować naszym dzieciom kilka alternatywnych propozycji spędzania czasu wolnego /Biblioteka, Kino/.

Być może w tych miejscach znajdą coś co Je zainteresuje, zainspiruje i pomoże znaleźć pasję na całe życie.

Oferta Wycieczki