MAŁY ODKRYWCA

Czy nauka musi być nudna? Niekoniecznie…

W ramach zajęć Mały odkrywca w naszym przedszkolu dzieci będą mogły zobaczyć jak stworzyć podwodny wulkan, co kryje się pod nazwą nanocukierki, nauczą się malować na mleku pejzaże, wykonają samodzielnie kosmetyki a także wcielą się w rolę detektywa i historyka.

Zajęcia mają na celu rozbudzić w dzieciach ciekawość i radość z samodzielnego eksperymentowania i poznawania świata. Zajęcia wspólnego eksperymentowania kształtują wśród dzieci umiejętności społeczne i osobiste. Budują pewność siebie, uczą współpracy, komunikacji oraz podejmowania inicjatywy.

Samodzielność wyzwala również pozytywne emocje w procesie nauki, dzieci nie tylko zyskują ciekawe doświadczenia, ale lepiej chłoną i rozumieją nowe zagadnienia. Wspólne eksperymentowanie buduje pewność siebie, uczy współpracy, komunikacji, podejmowania inicjatywy, odpowiedzialności.

Oferta Mały odkrywca