mgr Ewa Leśniewska

Dyrektor

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego, wydziału Nauk Społecznych o specjalizacji pedagogika opiekuńcza. Studia magisterskie na kierunku edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna ukończyłam w Wyższej Szkole Społeczno – Ekonomicznej w Gdańsku. Tam też w październiku 2017 roku rozpoczęłam studia podyplomowe na kierunku organizacja i zarządzanie oświatą. Swoje pierwsze kroki zawodowe rozpoczęłam jako pomoc nauczyciela w przedszkolu jeszcze podczas studiów.

Kolejne oświadczenia zawodowe zdobywałam pracując z dziećmi w świetlicy terapeutycznej następnie byłam wychowawcą grupy przedszkolnej. Pracując jako koordynator a następnie jako dyrektor poradni psychologiczno – pedagogicznej nauczyłam się budować pozytywne relacje z rodzicami wspierając ich w  radzeniu sobie z trudnościami wychowawczymi. Jestem odpowiedzialna, obowiązkowa, otwarta na relacje z innymi osobami. Każdy dzień spędzony z dziećmi przynosi mi mnóstwo pozytywnej energii. Widzę, że to co robię ma sens kiedy dzieci wyciągają do mnie swoje malutkie rączki i biegną się przytulić.

Interesuje się kulinariami, literaturą kryminalną,  piłką stołową.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą 5 letniej Liliany.

Dorota

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Ukończyłam pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną z kształceniem integracyjnym w Gdańskiej Wyższej Szkole Humanistycznej oraz studia magisterskie na kierunku Pedagogika, specjalność pedagogika szkoły na Uniwersytecie Gdańskim.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam  podczas praktyk w Przedszkolu Samorządowym oraz Szkole Podstawowej. Następnie pracowałam jako nauczyciel w przedszkolu.

Interesuję się muzyką, uwielbiam śpiewać z dziećmi. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, co pomaga mi zrozumieć potrzeby moich podopiecznych. Praca z dziećmi daje mi dużo radości i satysfakcji.