mgr Monika Skarbecka

Ukończyłam studia pedagogiczne w Wyższej Szkole Komunikacji Społecznej w Gdyni.
Doświadczenie pedagogiczne zdobywałam pracując jako koordynator a następnie jako kierownik Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej.
Praca w poradni pomogła mi lepiej rozumieć problemy rodziców i być dla nich skutecznym wsparciem.
Dotychczasowe doświadczenie zawodowe pomaga mi wspierać rodziców w problemach i trudnościach wychowawczych i rozwojowych dzieci.
Jestem osobą otwartą i empatyczną uwielbiam dzieci i ich pozytywną energię, którą tak chętnie się dzielą.

Dorota

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Ukończyłam pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną z kształceniem integracyjnym w Gdańskiej Wyższej Szkole Humanistycznej oraz studia magisterskie na kierunku Pedagogika, specjalność pedagogika szkoły na Uniwersytecie Gdańskim.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam  podczas praktyk w Przedszkolu Samorządowym oraz Szkole Podstawowej. Następnie pracowałam jako nauczyciel w przedszkolu.

Interesuję się muzyką, uwielbiam śpiewać z dziećmi. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, co pomaga mi zrozumieć potrzeby moich podopiecznych. Praca z dziećmi daje mi dużo radości i satysfakcji.