» I-przedszkole

I-PRZEDSZKOLE

Systemu iPrzedszkole przeznaczony jest dla rodziców i pełni funkcję komunikacyjno – informacyjną. Zapewnia rodzicom dostęp on-line do bieżących informacji w różnych aspektach współpracy z nauczycielami oraz kadrą zarządzającą placówką.

Moduł dla rodziców pozwala między innymi na:

• monitorowanie należności, historii wpłat, zaległości w płatnościach,
  • zgłoszenie nieobecności dziecka: w przedszkolu, na posiłkach lub zajęciach dodatkowych,
  • bieżący dostęp do informacji o planowanych jadłospisach na nadchodzący tydzień,
  • prowadzenie bieżącej komunikacji, za pośrednictwem komunikatora, z pracownikami przedszkola,
  • realizację efektywnej komunikacji z przedszkolem za pomocą modułu internetowej tablicy ogłoszeń przedszkolnych – gdzie publikowane są informacje: o wycieczkach, wyjściach do teatru, wydarzeniach planowanych w najbliższym czasie w przedszkolu itp.

Strona iPrzedszkola: www.iprzedszkole.progman.pl

komunikacja iprzedszkole